ادکلن های آیسان اسلامی

عطر های متنوعی آیسان اسلامی استفاده می کند. کرید اونتوس، امبر نومد، کرید وایکینگ، آرمانی کد، فاکینگ فابیولس، باکارات رژ و ... از جمله عطر های آیسان اسلامی ست. برند ها لاکچری و نییش همچون تام فورد ، کرید از جمله محبوب ترین برند های عطر و ادکلن مورد علاقه آیسان اسلامی هستند. 

عطر های آیسان اسلامی- عطر بهشتی

محصولات

آیسان اسلامی کیست؟

ریکا متولد 1366 (36 ساله) اهل روستای چلندر نوشهر مازندران است. او در حال حاضر در هیوستون آمریکا زندگی می کند و اخیراً در اینستاگرام محبوبیت زیادی به دست آورده است. گفته می شود با بیش از 5 میلیون دنبال کننده، صداقت و سرشت او دلیل محبوبیت او بوده است.

او علاقه زیادی به بدنسازی دارد و فیزیک خوبی برای خود ساخته است، قدش 192 سانتی متر و حدود 93 کیلوگرم وزن دارد. سبک زندگی او قابل تحسین است. او تمرینات و وعده های غذایی خود را در داستان هایش به اشتراک می گذارد و گهگاه از رانندگی با ماشین های میلیون دلاری خود در آمریکا لذت می برد.

آیسان اسلامی از جوانی به ورزش بدنسازی علاقه مند شد و با تمرینات سخت و تلاش برای رسیدن به بدنی قوی و زیبا، توانست موفقیت های بزرگی کسب کند. او در رقابت های بدنسازی شرکت کرده و جوایز مختلفی را به خانه برده است. همچنین، او در فضای مجازی فعالیت های بسیاری دارد و با انتشار ویدیوها و عکس های خود، توانسته جمعیت بزرگی را به خود جلب کند.

هرچند که آیسان اسلامی موفقیت های بزرگی کسب کرده، اما او همچنان با انتقادات و حاشیه هایی مواجه است. برخی از افراد او را به خاطر رفتارهای ناسزا و استفاده از فحش ها مورد انتقاد قرار داده اند. اما او خود را به عنوان یک شخصیت واقعی و خاکی معرفی می کند و این امر باعث شده تا هواداران بسیاری به او احترام بیشتری داشته باشند.

با این حال، آیسان اسلامی همچنان یکی از محبوب ترین چهره های خارج از ایران است و توانسته با تلاش های خود، به شهرت و موفقیت های بزرگی دست پیدا کند. او الگوی بسیاری از جوانان است و با انرژی و انگیزه اش، دلایل زیادی برای تحسین دارد.